Čištění žaluzií

Blíží se Vánoce a Vy se opět chystáte se na předvánoční úklid? Uvažujete, že jej letos přenecháte odborníkům? Obraťte se na nás, rádi Vám zajistíme klidné chvíle v soukromí Vašeho domova, zatímco my budeme pracovat.

Naše společnost si poradí s úklidem vaší domácnosti, ať už nemáte na uklízení čas, tento typ činnosti vás nebaví, nebo si chcete jen ušetřit zdlouhavou práci. Pokud se chystáte na generální úklid celého vašeho bytu, jsou naše služby vhodné přesně pro vás. Nabízíme úklidové práce, které by vás možná ani nenapadlo vykonávat. Mezi ně patří i čištění žaluzií.

Péče o žaluzie

Jen málo lidí si všímá čistoty svých žaluzií a ví, jak je správně čistit. Stejně tak mnoho zákazníků nemá na čistění žaluzií ty správné prostředky a přístroje. Přitom na žaluziích se drží velké množství prachu a bakterií, které může znepříjemnit život nejenom alergikům, ale všem kteří touží po pěknějším a čistším domově.

Za léta naší praxe již víme, že mytí oken a čištění žaluzií je činnost, kterou je potřeba pravidelně opakovat, aby se zabránilo vstřebávání nečistot. Naši spokojení zákazníci nám to svými opakovanými objednávkami jen potvrzují.

Nebojte se proto svěřit čistění žaluzií našim profesionálům, kteří si hravě poradí s vašimi horizontálními i vertikálními žaluziemi z nejrůznějších materiálů. Na některé druhy domácích prací se vyplatí při velkém čištění vašeho bytu zaměřit a čištění žaluzií je jedním z nich.

Čistíme horizontální i vertikální žaluzie

Ke své práci používáme speciální roztoky a pěny, tak aby čištění žaluzií nenarušilo jejich strukturu. Naši pracovníci jsou vyškolení na čištění žaluzií a pracují úsporně. Během jejich práce můžete svůj čas využít k vhodnějším činnostem. Zvláště, pokud jde o čištění vertikálních žaluzií, doporučujeme Vám naše služby.

Čisté žaluzie bez námahy

Vaše rodina jistě ocení pěkný a útulný domov a je většinou jen na Vás, jak si vše zorganizujete.

Užijte si volný čas, kupříkladu se sejděte se svými kamarádkami na čaj či se věnujte pečení s dětmi a čištění Vašich žaluzií přenechejte nám, slibujeme Vám, že na nich nezůstane ani smítko!