Úklid administrativních budov

Specializujeme se na pravidelné denní i noční úklidy v administrativních budovách. Na základě Vaší poptávky Vám poskytneme přesný rozpis prací a cenovou nabídku. Jedná se o zajištění profesionální úklidové techniky, pracovníků úklidu, čisticích prostředků a ochranných pomůcek. Kvalitu prací zkontroluje manažer kvality. V nabídce máme i mytí oken, výloh, vyčištění čalounění a koberců a venkovní úklid. Uklidíme kanceláře, konferenční sály, jednací místnosti.

Pravidelně či jednorázově

Jednorázový úklid je možné domluvit například po malování, či větší společenské události ve firmě. Práce jsou provedeny dle předchozí domluvy, aby nikoho nerušily. Posvítíme si také na Vaše společné prostory, kanceláře, chodby, kuchyně či koupelny. Postaráme se i o venkovní zeleň a komunikace.

Kontaktujte nás

Díky našim službám ušetříte čas s hledáním a kontrolováním uklízečů a zbytečným papírováním. Naše služby jsou jasné a přehledné a na vysoké úrovni. Věnujeme se úklidu administrativních budov v Brně a blízkém okolí. Objednejte si naše služby ještě dnes a zítra máte ve Vaší firmě čisto a uklizeno.