Úklid škol

Naši nejmenší vždy byli a stále jsou pro naši společnost prioritou. Chceme jim zajistit dětství, na které budou s láskou vzpomínat, zážitky, které je obohatí, ale i podnětné prostředí, ve kterém se budou moci kvalitně vzdělávat.

Ne každý má školu rád, ale pravděpodobně se shodneme na tom, že do čisté a dobře uklizené školy by se nám všem chodilo lépe. Tam, kde se dbá na čistotu, se tolik nemnoží bakterie, plísně a nehromadí se prach, který by mohl citlivější jedince dráždit. Úklid základních i mateřských není důležitý pouze z estetického hlediska, ale ovlivňuje také zdraví dětí. Toho všeho jsme si vědomi, a proto naše úklidová firma věnuje úklidu těchto prostor zvláštní pozornost.

Nabízíme úklidy základních i mateřských škol v Brně a okolí. Zajistíme vše, co je ze zákona povinné (denní vytírání podlah, vysávání koberců, vynesení odpadů, mytí a dezinfekce hygienických zařízení, jako jsou umyvadla a toalety apod.) i další práce, na kterých se společně dohodneme. Během prázdnin se postaráme o generální úklid školní budovy, který zahrnuje mimo jiné i umytí oken a světel.

Používáme moderní technologie

Používáme moderní technologie, které podlahy vyčistí pečlivěji, než by i sebedůkladnější uklízečka zvládla s kbelíkem a hadrem.

K našim stálým zákazníkům dochází stále stejní pracovníci, takže nebudete muset neustále vysvětlovat specifika úklidu ve vaší školní budově.

Cenová kalkulace zdarma

Na požádání rádi a zdarma uděláme kalkulaci, abyste si mohli udělat představu o ceně nabízených služeb.